Služby a produkty

  • ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí, mříže
  • brány a oplocení
  • garážová vrata
  • elektrické pohony bran
  • kompletní dodávky
  • pozáruční servis

Ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí a mříže

Vyrábíme a montujeme různé ocelové konstrukce. Může to být třeba schodiště do vašeho domu, zábradlí, nebo ochranné či ozdobné mříže různých velikostí a různého provedení. Stejně tak to může být schodiště a zábradlí do vašeho domu. Pružně se přizpůsobíme vašim potřebám. Pomůžeme vám s realizací vašich představ.
Brány a oplocení

Brány samonosné, brány pojezdové, křídlové i teleskopické. Nabízíme privátní brány pro váš dům nebo průmyslové brány pro váš podnik. Dodáváme také veškeré oplocení. Může to být jednoduchý plot s pletivem nebo drátěnými panely, nebo náročnější plot s podezdívkou, ale také kovové nebo dřevěné ploty.
Garážová vrata

Dodáváme sekční, sklopná a roletová vrata pro privátní i průmyslové užití. Doporučujeme léty ověřené značky Hörmann a Alutech. Pokud již vrata máte, odborně je seřídíme tak, aby vám ještě dlouho a bez problémů sloužila. Víte, že můžete otvírat brány i vrata jedním ovladačem?
Elektrické pohony

Dodáváme elektrické pohony vrat. Doporučujeme a instalujeme pohony značky Somfy a Nice.
Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího typu brány, pomůžeme vám vybrat nejvhodnější pohon. Může to být už zmíněná značka Somfy nebo Nice. Veškeré pohony jsou dodávány v kompletních sadách, tzn. pohon, ochranné fotobuňky, maják s anténkou a dálkové ovládání.Kompletní dodávky

Jsme profesionálové a nabízíme profesionální služby. Veškeré naše výrobky a služby dodáváme kompletně. Provedeme zaměření, výrobu, zabezpečíme veškeré přípravné práce, výkopové a betonářské práce. Provedeme konečnou kompletaci, odborné zapojení pohonů i následné oživení.
Pozáruční servis

Nebojte se. Až vám předáme kompletní zařízení do užívání, tak vás neopustíme.
Poskytneme vám záruční a pozáruční servis. Pravidelně dohlédneme na vaše zařízení, zkontrolujeme správný chod, zařízení seřídíme a pokud je to nutné, promažeme.